Kategória:
Typ:
Poloha:
 
Štát
Kraj
Okres
Obec
Text:

Rodinný dom Tornabarakony - Maďarsko

PDF  Tlačiť  Email
ID 6606
Galéria
Popis

Ponúkam na predaj 2 izbový rodinný dom v obci Tornabarakony - Maďarsko. Rodinný dom je jednopodlažný, čiastočne zrekonštruovaný  vo veľmi dobrom technickom stave , s možnosťou okamžitého nasťahovania. Stavba nehnuteľnosti sa uskutočnila v 1970 rokoch a v roku 2023 prešla čiastočnou rekonštrukciou: nové eurookna dvoj sklo, nové exteriérové dvere, kúpeľňa: vybavená umývadlom, vaňou a WC,  nová elektroinštalácia, napojenie solárnych panelov a výmena vodovodných potrubí. Dom má 2 veľké izby, kuchyňu, kúpeľňu, špajzu. Za domom sa nachádzajú ďalšie technické, hospodárske objekty a garáž.  Prístup na pozemok je asfaltovej komunikácie, je mierne svahovitý a celý oplotený. Záhrada zatrávnená s okrasnými drevinami a ovocnými stromami. Obec je vzdialená 59 km od Košíc, od hraničného priechodu Hosťovce 18 km.  Nehnuteľnosť je bez ťarchy, voľná do troch týždňov od kúpnej zmluvy, predáva sa bez zariadenia.   Ceny nehnuteľnosti sa môžu meniť v súvislosti so zmenou kurzu v danom čase.  

Cena: 85 000 €

Plochy: pozemok 1500 m2, úžitková plocha 100 m2

Technický popis: Konštrukcia objektu - betón, tehla. Strecha - členitá prikrytá protipožiarnou škridlou. Kúrenie - elektrické panely v každej izbe, ohrev teplej vody je elektrickým bojlerom. Okná - nové euro okna. Dvere exteriérové nové, interiérové dvere drevené. Podlahy - parkety, dlažby. Voda - obecná. Kanalizácia - žumpa. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom.

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpnopredajná zmluva a overenie, prostredníctvom autorizovaného právnika. Tlmočenie pred úradmi a odovzdanie nehnuteľnosti. 

Ďalšie informácie obdržíte telefonicky : + 421907979093

Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca... 

Podrobnosti
Obytná plocha100 
Celková plocha
Miestnosti2
Materiáltehla
Spálne1
WC/Kúpelne1
Rok výstavby1970
Stavkompletná rekonštrukcia
Mapa
Cena  85 000 € za celú nehnuteľnosť
Vybavenie
Počet garáží: 1
Poloha
ObecTornabarakony
OkresEdelényi
KrajBorsod-Abaúj-Zemplén (Miskolc)
ŠtátMaďarsko
Maklér
Oľga Židová Pribék
Contact Image
Telefón:+421 907 979 093
Mobil: +421 907 979 093
Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Záznamy
ID6606
Kategória Rodinný dom
Zobrazení 168