Kategória:
Typ:
Poloha:
 
Štát
Kraj
Okres
Obec
Text:

Rodinný dom vhodný na chalupu aj na trvalé bývanie v malebnej Hnileckej doline, Helcmanovce

PDF  Tlačiť  Email
ID 6520
Galéria
Popis

Ak si chcete užívať víkendy ale aj každodenný kľudný život v prírode, ponúkame rodinný dom alebo chalupu po rekonštrukcii o obci Helcmanovce v okrese Gelnica.

Stavba zo šesťdesiatich rokov. Prízemie má obvodové murivo z kameňa hrúbky 70 cm. V rokoch 2015 - 2016 bola urobená nadstavba z materiálu Ytong a tým sa podkrovie stalo vhodné na bývanie. V celom dome sú nové plastové okná, nové rozvody elektriny vrátane hlavného rozvádzača, rozvody vody, elektrické podlahové vykurovanie na prízemí. Ako zdroj vody slúži studňa, odpad je zvedený do žumpy.

Dispozícia: prízemie dve obytné miestnosti, chodba, kúpeľňa a odkladací priestor. Podkrovie: dve obytné miestnosti, kúpeľňa a terasa.

Na nehnuteľnosti je treba dokončiť sanitu a obklad v kúpeľniach a tiež komín s kozubom. Veľa práce na chalupe už bolo s láskou urobene. Je treba dotiahnuť ešte niektoré detaily. Po malej úprave je dom vhodný aj na dvojgeneračné bývanie. Rovinatá záhrada dýcha pokojnou atmosférou.Výhľady na okolie sú čarovné.

V lokalite existujú dobré susedské vzťahy. Obec Helcmanovce je umiestnená v malebnej doline obklopenej lesmi. Centrum obce pôsobí čistým a upraveným dojmom. Pár minút pešou chôdzou od chalupy sa nachádza wellness hotel Zlatý Orol, známy kvalitnou kuchyňou. V Hnileckej doline sú podmienky v zime na lyžovanie a v lete na cykloturistiku, hubárčenie aj kúpanie.

Podrobnosti
Obytná plocha150 
Celková plocha150 
Miestnosti2
Materiáliný
Spálne2
WC/Kúpelne2
Rok výstavby2016
Stavkompletná rekonštrukcia
Mapa
Cena  78 900 € za celú nehnuteľnosť
Vybavenie
Parkovacích miest: 2
Poloha
ObecHelcmanovce
OkresGelnica
KrajKošický
ŠtátSlovensko
Maklér
Ing. Vlastimil Valkovič
Contact Image
Mobil: +421 905 837 682
Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Záznamy
ID6520
Kategória Rodinný dom
Zobrazení 225