Kategória:
Typ:
Poloha:
 
Štát
Kraj
Okres
Obec
Text:

Predaj: 5 izbový tehlový rodinný dom, Encs, Maďarsko, pozemok 800m2, garáž

PDF  Tlačiť  Email
ID 6336
Galéria
Popis

Predáme rodinný dom v meste Encs v Maďarsku pri hlavnom ťahu z Košíc na Miškolc len 26km od hranice V súčasnosti je dostupnosť už aj po diaľnici, teda doprava je veľmi komfortná.

Dom bol postavený v 1980 z tehlo blokov, je zateplený. Priečky sú tehlové, stropy sú prefabrikované betónové. Zastavaná plocha je cca 120m2, úžitková plocha domu je 180m2. Dom pozostáva z pivnice (15m2), prízemia a poschodia. Na prízemí je vstupná hala obložená dreveným obkladom, kuchyňa, špajza,  jedáleň, veľká obývačka, kúpeľňa a WC, garáž, schodisko /kov, drevo/. Na poschodí je spoločenská miestnosť, 3 spálne, WC, loggia. Pôvodne dom mal plochu strechu, na ktorú neskôr bola osadená sedlová strecha. V izbách sú dubové parkety a v ostatných miestnostiach keramické dlažby. V suteréne domu je umiestnený kotol na tuhé palivo a na prízemí v kúpeľni je plynový kotol. Za domom je garáž s pivnicou na uskladnenie poľnohospodárskych produktov. Vedľa garáže je priestor pre dielňu alebo sklad. V záhrade je veľa ovocných stromov a hrozno. 

Dom je napojený na všetky inžinierske siete voda, plyn, kanalizácia, elektrika..
Pozemok má rozlohu cca 800m2 a orientácia je západ – východ. Nehnuteľnosť sa nachádza v najlepšej časti mesta v tichom prostredí s výbornými susedmi a bez neprispôsobivých občanov.Priestranný dom je vhodný pre väčšie rodiny, resp. po technický nenáročnej prestavbe aj ako dvojgeneračný dom.

V meste Encs je plná infraštruktúra. Obchody, pošta, zdravotné stredisko, škôlky, školy, športoviská, reštaurácie, stavebniny, rôzne služby... Dopravná dostupnosť je vynikajúca či už autom cez diaľnicu alebo železnicou.  V meste aj v okolí je už viacero slovenských rodín.

Na nehnuteľnosti nie je žiadna ťarcha. Ponúkame odbornú pomoc pri realizácii kúpy, tlmočenie, vypracovanie kúpnopredajných zmlúv a podanie na katastri certifikovanou právnickou kanceláriou.

Cena nehnuteľnosti je 89.990,-EUR.

 

Podrobnosti
Obytná plocha180 
Celková plocha80 
Miestnosti5
Materiáltehla
Spálne3
WC/Kúpelne2
Rok výstavby2022
Stavčiastočná rekonštrukcia
Mapa
Cena  89 990 € za celú nehnuteľnosť
Vybavenie
Poloha
ObecEncs
OkresEncsi
KrajBorsod-Abaúj-Zemplén (Miskolc)
ŠtátMaďarsko
Maklér
Róbert Košč
Contact Image
Mobil: +421903657940
Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Záznamy
ID6336
Kategória Rodinný dom
Zobrazení 874