Kategória:
Typ:
Poloha:
 
Štát
Kraj
Okres
Obec
Text:

Rodinný dom 2- izbový Boldogköváralja - Maďarsko

PDF  Tlačiť  Email
ID 6622
Galéria
Popis

MAXEN Reality Centrum... ponúka na predaj 2 izbový rodinný dom v obci Boldogköváralja - Maďarsko. Boldogköváralja je jeden z najkrajších osád Boršodsko-abovsko-zemplínskej župe a práve tu ponúkam na predaj 2 izbový kamenný rodinný dom s obytnou plochou 80 m2 na pozemku 1100m2. Dom je jedno podlažný, nepodpivničený, postavený 1970 -tých rokov a je vo veľmi dobrom technickom stave . Dom má 2 veľké izby, kuchyňu, kúpeľňu so sprchovacím kútom, samostatné WC, špajzu a chodbu. Za domom sú ďalšie technické a hospodárske budovy, pivnica a studňa. Vstup na pozemok je kovovou bránou z asfaltovej komunikácie v prednej časti domu. Pozemok je oplotený , delený na dvor predný, dvor zadný:  záhrada s ovocnými stromami. Zo záhrady je fantastický výhľad na hrad Boldogkõ. Parkovanie je možné pred domom. Obec je vzdialená od hraničného priechodu Milhosť 27 km. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, voľná po dohode, spravidla do troch týždňov a predáva sa bez zariadenia. Ceny nehnuteľnosti sa môžu meniť v súvislosti so zmenou kurzu v danom čase.  

Cena:32 900€

Plochy: pozemok 1100 m2, úžitková plocha 80 m2

Technický popis: Konštrukcia objektu - murivo kameň. Strecha - sedlová, prikrytá pálenou škridlou na drevenom krove. Okná - drevené, pôvodné Dvere - exteriérové drevené, interiérové dvere drevené. Podlahy - betón. Voda - je obecná. Kanalizácia - žumpa. Kúrenie - plynová prípojka na pozemku. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom.

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpnopredajná zmluva a overenie, prostredníctvom autorizovaného právnika. Tlmočenie pred úradmi a odovzdanie nehnuteľnosti.

Ďalšie informácie obdržíte telefonicky : + 421907979093 

Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca...   

Podrobnosti
Obytná plocha80 
Celková plocha1100 
Miestnosti2
Materiáliný
Spálne1
WC/Kúpelne1
Rok výstavby1970
Stavpôvodný stav
Mapa
Cena  32 900 € za celú nehnuteľnosť
Vybavenie
Poloha
ObecBoldogkőváralja
OkresAbaúj-Hegyközi
KrajBorsod-Abaúj-Zemplén (Miskolc)
ŠtátMaďarsko
Maklér
Oľga Židová Pribék
Contact Image
Telefón:+421 907 979 093
Mobil: +421 907 979 093
Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Záznamy
ID6622
Kategória Rodinný dom
Zobrazení 188