Kategória:
Typ:
Poloha:
 
Štát
Kraj
Okres
Obec
Text:

Rodinný dom Telkibánya - Maďarsko

PDF  Tlačiť  Email
ID 6581
Galéria
Popis

MAXEN Reality Centrum... ponúka na predaj 2 izbový rodinný dom v obci Telkibánya - Maďarsko. Tento starší vidiecky kamenný dom bol postavený v 1970 rokov, a je pôvodnom stave. Prístup na rovinatý pozemok je drevenou bránou z asfaltovej komunikácií prednej časti domu. Nehnuteľnosť má 2 izby, kuchyňu, kúpeľňu, špajzu, vstupnú chodbu a komoru. Komora sa dá jednoducho prerobiť a sú hneď k dispozícii 3 izby. Niektoré dvere a okná sú vymenené za plastové, niektoré sú drevené, ale majú už izolačné skla, ostatné sú staré, ale fungujú dobre. Z hľadiska vykurovania sú k dispozícii novo naskladané komíny, teplo domu zabezpečujú kachle na tuhé palivo. Elektrické vedenia sú úplne nové medene, vodovodné vedenia sú tiež nové medene. Za domom sa nachádzajú ďalšie technické a hospodárske budovy. Nehnuteľnosť je čiastočne oplotený, umiestnená v tichej ulici a väčšiu časť pozemku tvorí les. Parkovanie je možné na dvore. Obec je vzdialená 11 km od hraničného priechodu Milhosť. Nehnuteľnosť  je bez ťarchy, voľná ihneď a predáva sa bez zariadenie. Ceny nehnuteľnosti sa môžu meniť v súvislosti so zmenou kurzu v danom čase.

Cena: 45 000 €  

Plochy: Pozemok  2700 m2, úžitková plocha 62 m2.

Technický popis: Konštrukcia objektu - kameň, miešaný materiál. Strecha - sedlová na drevenom krove prikrytá pálenou škridlou. Okná a dvere - drevené, plastové. Podlahy - parkety, dlažby. Kúrenie - kachle na tuhe palivo. Voda - obecná, ohrev teplej vody je elektrickým bojlerom.. Kanalizácia - obecná. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. 

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpnopredajná zmluva a overenie, prostredníctvom autorizovaného právnika. Tlmočenie pred úradmi, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov.

Ďalšie informácie obdržíte telefonicky : +421907979093

Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca    

Podrobnosti
Obytná plocha62 
Celková plocha2700 
Miestnosti2
Materiáltehla
Spálne1
WC/Kúpelne1
Rok výstavby1970
Stavpôvodný stav
Mapa
Cena  45 000 € za celú nehnuteľnosť
Vybavenie
Poloha
ObecTelkibánya
OkresAbaúj-Hegyközi
KrajBorsod-Abaúj-Zemplén (Miskolc)
ŠtátMaďarsko
Maklér
Oľga Židová Pribék
Contact Image
Telefón:+421 907 979 093
Mobil: +421 907 979 093
Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Záznamy
ID6581
Kategória Rodinný dom
Zobrazení 319