Kategória:
Typ:
Poloha:
 
Štát
Kraj
Okres
Obec
Text:

Rodinný dom Fony -Maďarsko

PDF  Tlačiť  Email
ID 6572
Galéria
Popis

MAXEN Reality Centrum...ponúka na predaj 2 izbový  vidiecky dom vo Fony - Maďarsko. Obec Fony sa nachádza v spádovej oblasti Zempléni, neďaleko od hradu Regéc, je obľúbené miesto pre turistov. Hlavnú stavbu tvorí jedno podlažný vidiecky dom, nepodpivničený. Vstup na pozemok v tvare obdĺžnika je kovovou bránou z asfaltovej komunikácie v prednej časti domu. Pozemok je čiastočne oplotený, delený na dvor predný, dvor zadný(záhrada s ovocnými stromami). Rekonštrukcia celého domu je nutná. Obec je vzdialená od hraničného priechodu Milhosť 22 km, a je vo veľmi peknom prostredí obklopený lesmi. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, voľná po dohode, spravidla do troch týždňov a predáva sa bez zariadenia. Ceny nehnuteľnosti sa môžu meniť v súvislosti so zmenou kurzu v danom čase.  

Cena: 29800 €

Plochy: pozemok 2200 m2, úžitková plocha 80 m2

Technický popis: Konštrukcia objektu - murivo kameň 70 cm. Strecha - sedlová, prikrytá pálenou škridlou na drevenom krove. Okná - drevené. Dvere - exteriérové drevené, interiérové drevené. Podlahy - betón. Voda - je z obecného vodovodu, ohrev teplej vody elektrickým bojlerom. Kúrenie - pieckami. Kanalizácia - žumpa. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom.

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpnopredajná zmluva a overenie, prostredníctvom autorizovaného právnika. Tlmočenie pred úradmi, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov.

Ďalšie informácie obdržíte telefonicky : + 421907979093 

Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca...  

Podrobnosti
Obytná plocha80 
Celková plocha
Materiáliný
Rok výstavby1970
Stavpôvodný stav
Mapa
Cena  29 800 € za celú nehnuteľnosť
Vybavenie
Poloha
ObecFony
OkresAbaúj-Hegyközi
KrajBorsod-Abaúj-Zemplén (Miskolc)
ŠtátMaďarsko
Maklér
Oľga Židová Pribék
Contact Image
Telefón:+421 907 979 093
Mobil: +421 907 979 093
Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Záznamy
ID6572
Kategória Rodinný dom
Zobrazení 375