Kategória:
Typ:
Poloha:
 
Štát
Kraj
Okres
Obec
Text:

Rodinný dom Hejce - Maďarsko

PDF  Tlačiť  Email
ID 6568
Galéria
Popis

MAXEN Reality Centrum... ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom na celoročné bývanie v obci Hejce - Maďarsko. Stavba nehnuteľnosti sa uskutočnila v roku 1990 a v roku 2023 prešla kompletnou rekonštrukciou: oprava strechy, výmena okien, nová kúpeľňa: vybavená umývadlom, vaňou, sprchovacím kútom a elektrickým bojlerom, nová elektroinštalácia, výmena vodovodných potrubí v kuchyni nová dlažba... Prístup na mierne svahovitý pozemok v tvare obdĺžnika je kovovou bránou z asfaltovej komunikácie z prednej časti domu. Pozemok je čiastočne oplotený.   Parkovanie je možné na dvore, alebo pred domom. Obec je vzdialená od hraničného priechodu Milhosť 20 km, s počtom obyvateľov 280. Nehnuteľnosť  je bez ťarchy, voľná ihneď. Ceny nehnuteľnosti sa môžu meniť v súvislosti so zmenou kurzu v danom čase. 

Cena: 93 000 €

Plochy: Pozemok  1200 m2, úžitková plocha 140 m2.

Popis miestnosti :  Vstup do domu vonkajším schodiskom,  veľká chodba, priestranná jedáleň, kuchyňa, kúpeľňa: vybavená s vaňou, umývadlom a WC, 3 ďalšie izby a kotolňa. Podkrovie: využívané na povalu. 

Technický popis: Konštrukcia objektu - tvárnice (kvádre), tehla . Strecha - sedlová na drevenom krove prikrytá pálenou škridlou. Kúrenie - kotlom na tuhe palivo z panelovými radiátormi v každej obytnej izbe a ohrev teplej vody je elektrickým bojlerom. Okná a dvere - plastové. Podlahy - betón : je potrebné dokončiť podľa vlastnej predstavy. Voda - obecná. Kanalizácia - žumpa. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. 

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpnopredajná zmluva a overenie, prostredníctvom autorizovaného právnika. Tlmočenie pred úradmi a odovzdanie nehnuteľnosti.

Ďalšie informácie obdržíte telefonicky : +421907979093

Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ...

Podrobnosti
Obytná plocha136 
Celková plocha136 
Miestnosti3
Materiáliný
Spálne2
WC/Kúpelne1
Rok výstavby1989
Stavkompletná rekonštrukcia
Mapa
Cena  93 000 € za celú nehnuteľnosť
Vybavenie
Poloha
ObecHejce
OkresAbaúj-Hegyközi
KrajBorsod-Abaúj-Zemplén (Miskolc)
ŠtátMaďarsko
Maklér
Oľga Židová Pribék
Contact Image
Telefón:+421 907 979 093
Mobil: +421 907 979 093
Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Záznamy
ID6568
Kategória Rodinný dom
Zobrazení 448