Kategória:
Typ:
Poloha:
 
Štát
Kraj
Okres
Obec
Text:

Rodinný dom 3-izbový Vizsoly - Maďarsko

PDF  Tlačiť  Email
ID 6535
Galéria
Popis

MAXEN Reality Centrum... ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom na celoročné bývanie v obci Vizsoly - Maďarsko. Dom je jednopodlažný, čiastočne podpivničený, vo veľmi dobrom technickom stave, možnosťou okamžitého nasťahovania. Za domom sa nachádza ďalšia budova v ktorej je technická miestnosť a garáž. Nehnuteľnosť je celý oplotený, umiestnená v tichej ulici. Záhrada je trávnatá s ovocnými a okrasnými stromami. Parkovanie je možné na dvore, alebo v garáži. Obec je vzdialená 15 km od hraničného priechodu Milhosť. Nehnuteľnosť  je bez ťarchy, voľná ihneď a predáva sa čiastočne zariadený, ( podľa dohody ). Ceny nehnuteľnosti sa môžu meniť v súvislosti so zmenou kurzu v danom čase. 

Cena: 89 500 €  

Plochy: Pozemok  1500 m2, úžitková plocha 110 m2.

Popis miestnosti :  Vstup do domu vonkajším schodiskom,  veľká priestranná jedáleň, kuchyňa, kúpeľňa: vybavená s vaňou, umývadlom a WC, 3 ďalšie izby. Podkrovie: využívané na povalu.

Technický popis: Konštrukcia objektu - kameň, betón, tehla. Strecha - sedlová na drevenom krove prikrytá plechovou strešnou krytinou. Kúrenie - plynovým kotlom, ohrev teplej vody je elektrickým bojlerom. Okná a dvere - drevené. Podlahy - parkety, dlažby. Voda - obecná. Kanalizácia - žumpa. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. 

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpnopredajná zmluva a overenie, prostredníctvom autorizovaného právnika. Tlmočenie pred úradmi a odovzdanie nehnuteľnosti.

Ďalšie informácie obdržíte telefonicky : +421907979093

Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca 

 

Podrobnosti
Obytná plocha110 
Celková plocha1500 
Miestnosti3
Materiáliný
Spálne2
WC/Kúpelne1
Rok výstavby1970
Stavčiastočná rekonštrukcia
Mapa
Cena  89 500 € za celú nehnuteľnosť
Vybavenie
Záhrada
Počet garáží: 1
Poloha
ObecEncs
OkresEncsi
KrajBorsod-Abaúj-Zemplén (Miskolc)
ŠtátMaďarsko
Maklér
Oľga Židová Pribék
Contact Image
Telefón:+421 907 979 093
Mobil: +421 907 979 093
Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Záznamy
ID6535
Kategória Rodinný dom
Zobrazení 573