Kategória:
Typ:
Poloha:
 
Štát
Kraj
Okres
Obec
Text:

Rodinný dom Gönc - Maďarsko

PDF  Tlačiť  Email
ID 6576
Galéria
Popis

MAXEN Reality Centrum... ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový rodinný dom na celoročné bývanie v obci Gönc - Maďarsko. Jeho súčasný majitelia si dali záležať na tom, aby svet farieb a foriem do seba dokonale zapadali. V roku 2019 bola vymenená celá strešná konštrukcia. Okrem toho sa uskutočnila montáž plynového ústredného kúrenia, montáž dverí a okien, 5cm zateplenie obvodových stien, všetko čo slúži ku kráse a komfortu domu. Všetky izby dostali novú betónovú krytinu a  podlahy izieb sú pokryté kobercami, v ostatných miestnostiach je dlažba, ktorá dobre ladí so štýlom domu. Vstup do pivnice je z komory. Kuchyňa je otvorená do obývacej izby, čo dáva široký, priestranný a svetlý priestor, ktorého steny 50% sú pokryté dekoračným kameňom. Všetky izby majú energeticky úsporné bodové svetlá. Z obývačky vychádzame na takmer 30 m2 terasu. Dvor bol vydláždený dlažobnými kockami až po bránu. Plot bol postavený pred rokom, záhrada je zatrávnená a vysadená tujami. Plánované umiestnenie garáže je zabetónované. Čo ešte čaká na dokončenie nehnuteľnosti je farbenie a dizajn prístreškov pre 2 terasy. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, voľná do troch týždňov od kúpnej zmluvy, predáva sa bez zariadenia. Ceny nehnuteľnosti sa môžu meniť v súvislosti so zmenou kurzu v danom čase. 

Plochy: Pozemok  1100 m2, úžitková plocha 140 m2. 

Technický popis: Konštrukcia objektu - kameň, tehla . Strecha - sedlová na drevenom krove prikrytá pálenou škridlou. Kúrenie - plynovým kotlom, alebo kotlom na tuhe palivo, ohrev teplej vody je elektrickým bojlerom. Okná a dvere - drevené. Podlahy - betón, dlažby. Voda - obecná. Kanalizácia - obecná. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. 

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpnopredajná zmluva a overenie, prostredníctvom autorizovaného právnika. Tlmočenie pred úradmi, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov.

Ďalšie informácie obdržíte telefonicky : +421907979093

Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ...

Podrobnosti
Obytná plocha140 
Celková plocha1100 
Miestnosti3
Materiáliný
Spálne2
WC/Kúpelne1
Rok výstavby2019
Stavkompletná rekonštrukcia
Mapa
Cena  165 000 € za celú nehnuteľnosť
Vybavenie
Poloha
ObecGönc
OkresAbaúj-Hegyközi
KrajBorsod-Abaúj-Zemplén (Miskolc)
ŠtátMaďarsko
Maklér
Oľga Židová Pribék
Contact Image
Telefón:+421 907 979 093
Mobil: +421 907 979 093
Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Záznamy
ID6576
Kategória Rodinný dom
Zobrazení 41