Kategória:
Typ:
Poloha:
 
Štát
Kraj
Okres
Obec
Text:

Na predaj rodinný dom Bózsva - Maďarsko

PDF  Tlačiť  Email
ID 6567
Galéria
Popis

MAXEN Reality Centrum... ponúka na predaj 2 izbový Rodinný dom na celoročné bývanie v obci Bózsva - Maďarsko. Nehnuteľnosť je postavený na pevných kamenných základov z TUFA tehly. Vstup do domu je vonkajším schodiskom: veľká priestranná obývačka spojená s kuchynským kutom, 1 menšia izba a kúpeľňa, ktorá zatiaľ nie je dokončená ( sú tam 2 umývadla a WC. ). Za domom sa nachádzajú ďalšie technické a hospodárske objekty aj malá záhrada na pestovanie zeleniny. Prístup na rovinatý pozemok v tvare obdĺžnika je drevenou bránou z asfaltovej komunikácie z prednej časti domu. Pozemok je čiastočne oplotený. Parkovanie je možne na dvore. Obec je vzdialená od hraničného priechodu Skároš 17 km.  Nehnuteľnosť je bez ťarchy, voľná po dohode, spravidla do troch týždňov a predáva sa bez zariadenia. Ceny nehnuteľnosti sa môžu meniť v súvislosti so zmenou kurzu v danom čase. 

Cena: 94 500 €

Plochy: pozemok 1000 m2, úžitková plocha 60 m2

Technický popis: Konštrukcia objektu - kameň, tehla. Strecha - členitá prikrytá protipožiarnymi šindľami na drevenom krove. Okná - drevené. Dvere - exteriérové drevené, interiérové dvere drevené. Podlahy - parkety, dlažby. Voda - je z obecného vodovodu. Kúrenie - kachľovou pieckou. Kanalizácia - obecná. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom.

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpnopredajná zmluva a overenie, prostredníctvom autorizovaného právnika. Tlmočenie pred úradmi, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov.

Ďalšie informácie obdržíte telefonicky : + 421907979093

Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca...   

Podrobnosti
Obytná plocha60 
Celková plocha
Miestnosti1
Materiáliný
Rok výstavby1991
Stavpôvodný stav
Mapa
Cena  94 500 € za celú nehnuteľnosť
Vybavenie
Poloha
ObecBózsva
OkresSátoraljaújhelyi
KrajBorsod-Abaúj-Zemplén (Miskolc)
ŠtátMaďarsko
Maklér
Oľga Židová Pribék
Contact Image
Telefón:+421 907 979 093
Mobil: +421 907 979 093
Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Záznamy
ID6567
Kategória Rodinný dom
Zobrazení 137