Kategória:
Typ:
Poloha:
 
Štát
Kraj
Okres
Obec
Text:

Rodinný dom v Prešove

PDF  Tlačiť  Email
ID 6565
Galéria
Popis

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj rodinný dom po rekonštrukcií v Prešove časť Rúrky. Pozostáva s jedného podzemného podlažia a dvoch nadzemných podlaží. Postavený na rovinatom pozemku, kolaudovaný v r. 1981. Postupne bola realizovaná rekonštrukcia celého domu ako exteriéru tak aj interiéru. Fasáda domu bola zateplená polystyrénom hrúbky 10 cm a pod strechou až 15 cm polystyrénom, v celom dome je menená elektro inštalácia. Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, voľná po dohode, spravidla do troch týždňov a predáva sa čiastočne zariadenia. 

Cena: 272 000 €

Plochy: Pozemok  621 m2, úžitková plocha 200 m2.

Popis miestnosti :  Podzemné podlažie - priestranný garáž na 3 autá, práčovňa ( sušička a pračka ),  kotolňa (kondenzačný kotol na plyn ). 1. nadzemné podlažie - vstupná chodba, izba, kuchyňa spojená s obývačkou a kúpeľňa s WC. 2. nadzemné podlažie - hala, 3x izby a kúpeľňa s WC.    

Technický popis: Konštrukcia objektu - betón, tehla . Strecha - plochá prikrytá plechom a je zateplená minerálnou vatou hrúbky 30 cm. Kúrenie - plynovým kotlom, ohrev teplej vody je elektrickým bojlerom. Okná a dvere - plastové. Podlahy - parkety, dlažby. Voda - obecná. Kanalizácia - obecná. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. 

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie ako, kompletný právny servis pozostávajúci z prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho  práva.

Ďalšie informácie obdržíte telefonicky : + 421907979093

Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca...   

 

Podrobnosti
Celková plocha
Materiáltehla
Rok výstavby1990
Stavkompletná rekonštrukcia
Mapa
Cena  272 000 € za celú nehnuteľnosť
Vybavenie
Poloha
ObecPrešov
OkresPrešov
KrajPrešovský
ŠtátSlovensko
Maklér
Oľga Židová Pribék
Contact Image
Telefón:+421 907 979 093
Mobil: +421 907 979 093
Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Záznamy
ID6565
Kategória Rodinný dom
Zobrazení 132