Kategória:
Typ:
Poloha:
 
Štát
Kraj
Okres
Obec
Text:

Rodinný dom Fony - Maďarsko

PDF  Tlačiť  Email
ID 6563
Galéria
Popis

MAXEN Reality Centrum... ponúka na predaj 3- izbový Rodinný dom na celoročné bývanie v obci Fony - Maďarsko. Obec Fony sa nachádza v spádovej oblasti Zempléni, neďaleko od hradu Regéc, je obľúbené miesto pre turistov. Nehnuteľnosť je jedno podlažný, nepodpivničený, postavený v 1950 rokoch, je vo veľmi dobrom technickom stave. Popis miestnosti: vstup do domu, kuchyňa, kúpeľňa s sprchovacím kútom a WC , naľavo z kuchyne sú 3 veľké izby. Za domom sa nachádza letná kuchyňa a altánok na posedenie.  Vstup na pozemok je drevenou bránou z asfaltovej komunikácie a je oplotený. V záhrade sú ovocné stromy ( marhule, slivky...) a časť pozemku tvorí les. Parkovanie je možné na dvore, alebo pred domom. Obec je vzdialená od hraničného priechodu Milhosť 22 km, a je vo veľmi peknom prostredí obklopený lesmi. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, voľná po dohode, spravidla do troch týždňov a predáva sa zo zariadením. Ceny nehnuteľnosti sa môžu meniť v súvislosti so zmenou kurzu v danom čase.  

Cena: 52 400 €

Plochy: pozemok 2600 m2, úžitková plocha 120 m2

Technický popis: Konštrukcia objektu - murivo kameň 70 cm. Strecha - sedlová, prikrytá pálenou škridlou na drevenom krove. Okná - drevené dvoj sklo. Dvere - exteriérové drevené, interiérové drevené. Podlahy - dlažba, plávajúca podlaha. Voda - je z obecného vodovodu, ohrev teplej vody elektrickým bojlerom. Kúrenie - pieckami na tuhe palivo v každej izbe.  Kanalizácia - žumpa. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom.

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpnopredajná zmluva a overenie, prostredníctvom autorizovaného právnika. Tlmočenie pred úradmi, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov.

CENA NEHNUŤELNOSTI DOHODOU

Ďalšie informácie obdržíte telefonicky : + 421907979093 

Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca...   

Podrobnosti
Obytná plocha120 
Celková plocha120 
Miestnosti3
Materiáliný
Spálne2
WC/Kúpelne1
Rok výstavby2023
Stavčiastočná rekonštrukcia
Mapa
Cena  52 400 € za celú nehnuteľnosť
Vybavenie
Poloha
ObecFony
OkresAbaúj-Hegyközi
KrajBorsod-Abaúj-Zemplén (Miskolc)
ŠtátMaďarsko
Maklér
Oľga Židová Pribék
Contact Image
Telefón:+421 907 979 093
Mobil: +421 907 979 093
Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Záznamy
ID6563
Kategória Rodinný dom
Zobrazení 133