Kategória:
Typ:
Poloha:
 
Štát
Kraj
Okres
Obec
Text:

Rodinný dom Szentistvánbaksa - Maďarsko

PDF  Tlačiť  Email
ID 6551
Galéria
Popis

MAXEN Reality Centrum... ponúka na predaj 4 izbový Vidiecky dom v obci Szentistvánbaksa - Maďarsko. Obec sa nachádza 30 km od Miskolca, neďaleko rieky Hernád. Nehnuteľnosť vidieckeho typu zo zmiešaného muriva (nepálená tehla, tehla) , bola postavená v 60. rokoch 20. storočia a súčasnú podobu nadobudla rekonštrukciou, prístavbou a modernizáciou, ktorá prebehla v roku 2016-2017. Rekonštrukcia zahŕňala : obnovu strechy (čiastočná výmena škridiel), maľovanie exteriéru a interiéru, dekoratívne podlahové dlažby, výmena dverí a okien, montáž žalúzií, realizácia vnútornej a vonkajšej murovanej pece v tvare kupoly, montáž úsporných elektrických radiátorov Adax, drevená kaďa vykurovaná pevným palivom, dlažba dvora a sadové úpravy. Domček momentálne funguje ako penzión, ale vzhľadom na riešenie je možné ju využiť aj na celoročné bývanie. Prístup na rovinatý pozemok z asfaltovej komunikácie je drevenou bránou. Na útulnom pozemku sa nachádza altánok s rozlohou 32m2, záhradný domček na uskladnenie iných veci a kopaná studňa. V obci žije 280 obyvateľov, je situovaná v tichom prostredí na členitom teréne. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, voľná po dohode, s pravidla do troch týždňov. Predáva sa s kompletný zariadením. Cena nehnuteľnosti sa môžu meniť v súvislosti so zmenou kurzu v danom čase.  

Cena: 72 700 €

Plochy: pozemok  800 m2, úžitková plocha 110 m2

Popis miestnosti : Veľká priestranná jedáleň, kuchyňa vybavená elektrospotrebičmi, 4 izby, kúpeľňa a WC. Podkrovie využívané na povalu. 

Technický popis: Konštrukcia objektu - nepálená tehla, tehla. Strecha - sedlová, prikrytá pálenou škridlou na drevenom krove. Okná - drevené s izolačným dvoj sklom. Dvere - exteriérové drevené, interiérové dvere drevené. Podlahy - dlažby. Voda - je z obecného vodovodu, alternatívne zo studne, ohrev teplej vody elektrickým bojlerom. Kúrenie - elektrickými radiátormi, alebo pieckami na tuhe palivo v každej izbe. Kanalizácia - obecná. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom.

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpnopredajná zmluva a overenie, prostredníctvom autorizovaného právnika. Tlmočenie pred úradmi, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov.

Ďalšie informácie obdržíte telefonicky : + 421907979093

Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca...       

Podrobnosti
Obytná plocha100 
Celková plocha990 
Miestnosti4
Materiáliný
Spálne3
WC/Kúpelne1
Rok výstavby1950
Stavčiastočná rekonštrukcia
Mapa
Cena  72 700 € za celú nehnuteľnosť
Vybavenie
Poloha
ObecSzentistvánbaksa
OkresSzikszói
KrajBorsod-Abaúj-Zemplén (Miskolc)
ŠtátMaďarsko
Maklér
Oľga Židová Pribék
Contact Image
Telefón:+421 907 979 093
Mobil: +421 907 979 093
Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Záznamy
ID6551
Kategória Rodinný dom
Zobrazení 179