Kategória:
Typ:
Poloha:
 
Štát
Kraj
Okres
Obec
Text:

Rodinný dom 3-izbový, Telkibánya-Maďarsko

PDF  Tlačiť  Email
ID 6539
Galéria
Popis

MAXEN Reality Centrum... ponúka na predaj 3 izbový Rodinný dom na celoročné bývanie v obci Telkibánya - Maďarsko. Nehnuteľnosť bol postavený v roku 2000, je dvojpodlažný, čiastočne podpivničený. Za domom sa nachádzajú ďalšie technické, hospodárske objekty a letná kuchyňa. Prístup na rovinatý pozemok v tvare obdĺžnika je drevenou bránou z asfaltovej komunikácie z prednej časti domu. Pozemok je celý oplotený a rozdelený na dve časti : oddychová časť plná zelene ( s okrasnými rastlinami ), úžitková časť s ovocnými stromami. Obec je vzdialená od hraničného priechodu Milhosť 6 km, umiestená v Slanských horách s počtom obyvateľov 650.  Nehnuteľnosť je bez ťarchy, voľná po dohode, spravidla do troch týždňov a predáva sa bez zariadenia. Ceny nehnuteľnosti sa môžu meniť v súvislosti so zmenou kurzu v danom čase. 

Cena: 73 000€

Plochy: pozemok 730 m2, úžitková plocha 110 m2

Popis miestnosti :  Prízemie vyvýšené: vstup do domu vonkajším schodiskom, chodba, 1 izba, veľká priestranná jedáleň, kuchyňa, kúpeľňa vybavená s vaňou a WC. 1. podlažie : schodisko - predsieň, 2 izby, kúpeľňa vybavená s sprchovacím kútom a WC. 

Technický popis: Konštrukcia objektu - tehla, betón. Strecha - sedlová prikrytá pálenou škridlou na drevenom krove. Okná - drevené. Dvere - exteriérové drevené, interiérové dvere drevené. Podlahy - parkety, dlažby. Voda - je z obecného vodovodu, ohrev teplej vody elektrickým bojlerom. Kúrenie - plynovými gamatkami v každej obytnej izbe. Kanalizácia - obecná. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom.

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpnopredajná zmluva a overenie, prostredníctvom autorizovaného právnika. Tlmočenie pred úradmi a odovzdanie nehnuteľnosti.

Ďalšie informácie obdržíte telefonicky : + 421907979093

Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca...   

Podrobnosti
Obytná plocha120 
Celková plocha900 
Materiáltehla
Rok výstavby2000
Stavpôvodný stav
Mapa
Cena  73 000 € za celú nehnuteľnosť
Vybavenie
Parkovacích miest: 1
Počet garáží: 1
Poloha
ObecTelkibánya
OkresAbaúj-Hegyközi
KrajBorsod-Abaúj-Zemplén (Miskolc)
ŠtátMaďarsko
Maklér
Oľga Židová Pribék
Contact Image
Telefón:+421 907 979 093
Mobil: +421 907 979 093
Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Záznamy
ID6539
Kategória Rodinný dom
Zobrazení 470