Kategória:
Typ:
Poloha:
 
Štát
Kraj
Okres
Obec
Text:

Rodinný dom Hollóháza - Maďarsko

PDF  Tlačiť  Email
ID 6531
Galéria
Popis

MAXEN realitná kancelária ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v Hollóháza - Maďarsko. Rodinný dom sa nachádza v chránenej oblasti Maďarska v krásnej lokalite, v tichej ulici obklopenej stromami. Dom je jednopodlažný s obytným podkrovím a s garážou, vo veľmi dobrom technickom stave , s možnosťou nasťahovania. Na vyvýšenom podlaží je veľká obývačka + jedáleň, kuchynský kút, 2x izba a 2x kúpeľňa / z ktorých jedna je vybavená s vaňou a vývodom na pračku a druhá sprchovacím kútom a WC./ V podkroví je jedna izba, do izby sa dá dostať s točitým schodiskom. Obývacia izba má balkón z výhľadom do zadnej záhrady. Na spodnom podlaží sa nachádza uzamykateľná garáž, letná kuchyňa s izbou, komora, kúpeľňa s WC. Na dvore je hospodárska budova(dielňa), ktorá je vybavená s elektrinou 380 V . Parkovanie možné vo dvore a v garáži. Prístup na pozemok je asfaltovej komunikácie, pozemok je mierne svahovitý, oplotený, záhrada zatrávnená s okrasnými drevinami. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, voľná do troch týždňov od kúpnej zmluvy, predáva sa zo zariadeným. Ceny nehnuteľnosti sa môžu meniť v súvislosti so zmenou kurzu v danom čase. 

Cena: 85 000 €

Plochy: pozemok 980m2, úžitková plocha 210 m2

Technický popis: Konštrukcia objektu - betón, tehla. Strecha - sedlová prikrytá protipožiarnou škridlou. Kúrenie - kotol na tuhe palivo a plynový kotol, ohrev teplej vody je elektrickým bojlerom. Okná a dvere - drevené. Podlahy - parkety, dlažby. Voda - obecná. Kanalizácia - žumpa. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom.

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpnopredajná zmluva a overenie, prostredníctvom autorizovaného právnika. Tlmočenie pred úradmi, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. 

Ďalšie informácie obdržíte telefonicky : + 421907979093

Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca... 

Podrobnosti
Obytná plocha110 
Celková plocha990 
Miestnosti4
Materiáltehla
Spálne2
WC/Kúpelne3
Rok výstavby1980
Stavpôvodný stav
Mapa
Cena  85 000 € za celú nehnuteľnosť
Vybavenie
Počet garáží: 1
Poloha
ObecHollóháza
OkresSátoraljaújhelyi
KrajBorsod-Abaúj-Zemplén (Miskolc)
ŠtátMaďarsko
Maklér
Oľga Židová Pribék
Contact Image
Telefón:+421 907 979 093
Mobil: +421 907 979 093
Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Záznamy
ID6531
Kategória Rodinný dom
Zobrazení 175