Kategória:
Typ:
Poloha:
 
Štát
Kraj
Okres
Obec
Text:

Dvojpodlažný rodinný dom s garážou, Dvorníky - Zádiel, Košice Okolie, rovinatý 10 ár pozemok

PDF  Tlačiť  Email
ID 5791
Galéria
Popis

Ponúkame na predaj rodinný dom, v tichej časti obce Dvorníky, Košice – okolie. Vzdialenosť do Košíc cca 38 km, do Moldavy nad Bodvou 10 km. Lokalita je situovaná v malebnom prostredí pod lesom  v blízkosti rekreačnej oblasti Zádielská Dolina.  Je postavený na 10 árovom pozemku so záhradou s ovocnými stromami v tichej ulici v strede obce.
Rodinný dom je dvojpodlažný čiastočne podpivničený so 4 veľkorysými miestnosťami a 2 kúpeľňami. Okrem toho je na pozemku okrem garáže ešte aj hospodárska budova, čo umožňuje využitie aj na podnikanie.
Popis: dvojpodlažná stavba s dvoma balkónmi postavená v roku 1985, použitý materiál je tehla a kváder. Pozostáva - na prízemí z 2-izieb, kuchyne, chodby, kúpeľne s klasickou vaňou a WC. Z obývacej miestnosti je pristúp na balkón.Z chodby vedie schodisko na poschodie, a samostatné schody do pivničnej časti domu kde je umiestnený plynový kotol a technické zariadenia na prípravu teplej vody. Na poschodí sa nachádzajú dve veľké izby s prístupom na balkón, z chodby je vstup do kúpeľne s klasickou vaňou a WC. Kuchyňa je priestranná s linkou na mieru a zabudovanými spotrebičmi. Úžitková plocha domu je cca 170m2.
Strecha je rovná , strešná krytina plechová udržiavaná, okná sú plastové. V obytných izbách sú plávajúce podlahy, na chodbe a v kúpeľni je použitá keramická dlažba. V dome je ústredné kúrenie radiátorové vlastným plynový kotlom. Dom je napojený na všetky inžinierske siete: verejný vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia – obecná , asfaltová cesta. K dispozícii pripojenie na rýchly internet cez optickú sieť. Rodinný dom je zabezpečený bezpečnostnými dverami. Oplotený pozemok je rovinatý a slnečný s rodiacimi stromami. Na konci pozemku je pstruhový potok.  
Dom je suchý, zdravý a okamžite obývateľný, výhodou sú tichá, kľudná a bezpečná lokalita, v centre obce.  Je tu dostupná slušná občianska vybavenosť: potraviny, kostol, škôlka, detské a futbalové ihrisko, dobré dopravné napojenie do Košíc, dobrí susedia.

Podrobnosti
Obytná plocha150 
Celková plocha170 
Miestnosti3
Materiáltehla
Spálne1
WC/Kúpelne2
Typ vykurovaniaplynové
Rok výstavby1985
Stavčiastočná rekonštrukcia
Mapa
Cena  111 900 € za celú nehnuteľnosť
Vybavenie
Parkovacích miest: 3
Poloha
ObecDvorníky - Včeláre
OkresKošice - Okolie
KrajKošický
ŠtátSlovensko
Maklér
Ing. Vlastimil Valkovič
Contact Image
Mobil: +421 905 837 682
Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Záznamy
ID5791
Kategória Rodinný dom
Zobrazení 599