Kategória:
Typ:
Poloha:
 
Štát
Kraj
Okres
Obec
Text:

Predaj:*MAXEN*, 5 - izbový Rodinný dom, Žihlavova ul., Bratislava II - Vrakuňa

PDF  Tlačiť  Email
ID 5145
Galéria
Popis

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj 5 - izbový rodinný dom, Žihlavova ul., Bratislava - Vrakuňa. 

Úžitková plocha domu 168,80 m2

Plocha pozemku 397 m2

Dom sa nachádza na Žihľavovej ulici v Bratislave na rozhraní bytovej štvorpodlažnej zástavby a zástavby rodinných domov. Svojou polohou je chránený pred ruchom mesta a ruchom z komunikácií. Len na skok od domu nájdete Malý Dunaj s cyklistickou cestou pozdĺž, ktorá Vás privedie až k Dunaju a iným cyklotrasám, s alternatívnym využitím na behanie. Rodinky s deťmi určite využijú pešiu dostupnosť Vrakunského lesoparku. Kompletná občianska vybavenosť je samozrejmosťou.

Ponúkaný dom je situovaný na pozemku o veľkosti 397m2, so susedným domom tvorí dvojdom. Pred domom je možné na pozemku vytvoriť parkovacie státia. Je dobre riešený, na prízemí je zádverie, obývacia izba s kuchyňou, šatník a hosťovská izba so soc. zariadením. Na poschodí je manželská spálňa s kúpeľňou a šatníkom, tiež je tu šatník, slúžiaci k dvom detským izbám, kúpeľňa pre deti a dve detské izby. V interiéri je osadená kuchynská linka, podlahové vykurovanie aj ohrev teplej vody je elektrické, biele interiérové dvere, podlahy sú z kvalitného gresu alebo laminátu. Voľný ihneď.

Štandard: 
Nosný systém nosný systém stenový – murovaný z tvárnic HELUZ hr. 300 mm; stropy železobetónové monolitické; základy pásy z prostého betónu, základová doska vystužená Kari sieťam. Strecha plochá, železobetónová, skladba: ŽB doska, parozábrana, spádový strešný polystyrén , geotextília , PVC fólia Fatrafol, geotextília, štrkové lôžko. Vodorovné konštrukcie stropné dosky - železobetónové monolitické. Schodisko železobetónové monolitické dvojramenné bez povrchovej úpravy, kovové zábradlie. Zvislé konštrukcie nosné obvodové a vnútorné murované steny z tvárnic HELUZ hr. 300 mm, hr. 250 mm a hr. 200 priečky murované z tvárnic HELUZ hr. 11,5 mm a 14 mm.

Cena je vrátane profesionálneho kompletného právneho servisu  - vypracovanie zmlúv a návrhu vkladu do katastra , prípravy podkladov banke k hypotekárnemu úveru, ktorý Vám vybavíme ako pre Vás najvýhodnejší  z pomedzi všetkých bánk. Hypotekárne poradenstvo máte u nás ZDARMA aj v prípade, ak nehnuteľnosť nekúpite z našej ponuky.

Podrobnosti
Obytná plocha169 
Celková plocha397 
Miestnosti5
Materiáltehla
Typ vykurovaniapodlahové elektrické úsporné
Poschodie0
Rok výstavby2018
Stavprojekt
Mapa
Cena  239 000 € za celú nehnuteľnosť
Vybavenie
Podlahové vykurovanie
Záhrada
Poloha
AdresaŽihľavová 
PSČ82107
ObecBratislava - Vrakuňa
OkresBratislava II
KrajBratislavský
ŠtátSlovensko
Maklér
Iveta Baulovičová
Contact Image
Mobil: 0905 521 369
Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Záznamy
ID5145
Kategória Rodinný dom
Zobrazení 109