Kategória:
Typ:
Poloha:
 
Štát
Kraj
Okres
Obec
Text:

Rodinný dom Sima - Maďarsko

PDF  Tlačiť  Email
ID 6543
Galéria
Popis

MAXEN Reality Centrum... ponúka na predaj 5 izbový Rodinný dom v obci Sima - Maďarsko. Hlavnú stavbu tvorí jednopodlažný rodinný dom, vidieckeho typu, postavený v roku 1930. Celkový stav nehnuteľnosti: veľmi dobrý technický stav, v stave bez ďalšej investície, s možnosťou okamžitého nasťahovania. Za domom sa nachádzajú ďalšie technické a hospodárske objekty: garáž, dreváreň a dielňa. Na dvore je samostatná vinná pivnica, altánok so sedením pre 12 osôb murovanou pecou, finská sauna so sprchovacím kútom a vyhrievaná drevená kaďa. Prístup na rovinatý pozemok z asfaltovej komunikácie je kovovou bránou. V obci žije 32 obyvateľov, je situovaná v tichom prostredí na členitom teréne v horskom prostredí. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, voľná po dohode, s pravidla do troch týždňov. Predáva sa s kompletný zariadením. Cena nehnuteľnosti sa môžu meniť v súvislosti so zmenou kurzu v danom čase. 

Cena: 276 400 €

Plochy: pozemok 7600 m2, úžitková plocha 260 m2

Popis miestnosti :  Prízemie vyvýšené: vstup do domu vonkajším schodiskom, veľká priestranná kuchyňa vybavená elektrospotrebičmi, 3 izby, kúpeľňa a WC. Samostatný vchod je do letnej kuchyne a do ďalších dvoch izieb. V každej izbe je kúpeľňa spolu s WC. Podkrovie využívané na povalu. 

Technický popis: Konštrukcia objektu - kameň 60 cm. Strecha - sedlová, prikrytá pálenou škridlou na drevenom krove. Okná - drevené s izolačným dvoj sklom. Dvere - exteriérové drevené, interiérové dvere drevené. Podlahy - dlažby. Voda - je z obecného vodovodu, alternatívne zo studne, ohrev teplej vody elektrickým bojlerom. Kúrenie - keramické kachľové pece v každej miestnosti, alebo panelové infražiariče napojené na solárne panely.  Kanalizácia - žumpa. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom.

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpnopredajná zmluva a overenie, prostredníctvom autorizovaného právnika. Tlmočenie pred úradmi, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov.

Ďalšie informácie obdržíte telefonicky : + 421907979093

Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca...      

Podrobnosti
Obytná plocha260 
Celková plocha7000 
Miestnosti5
Materiáliný
Spálne4
WC/Kúpelne3
Rok výstavby2023
Stavkompletná rekonštrukcia
Mapa
Cena  276 400 € za celú nehnuteľnosť
Vybavenie
Poloha
ObecSima
OkresAbaúj-Hegyközi
KrajBorsod-Abaúj-Zemplén (Miskolc)
ŠtátMaďarsko
Maklér
Oľga Židová Pribék
Contact Image
Telefón:+421 907 979 093
Mobil: +421 907 979 093
Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Záznamy
ID6543
Kategória Rodinná vila
Zobrazení 101