Kategória:
Typ:
Poloha:
 
Štát
Kraj
Okres
Obec
Text:

Záhradníctvo s rodinným domom Telkibánya - Maďarsko

PDF  Tlačiť  Email
ID 6549
Galéria
Popis

MAXEN Reality Centrum... ponúka na predaj Záhradníctvo s rodinným domom v obci Telkibánya - Maďarsko. V Telkibányi už 20 rokov v krásnom prostredí je v prevádzke záhradníctvo, má vybudovanú svoju klientelu, je to rodinná firma. Na jar čakajú svojich zákazníkov s letničkami a balkónovými kvetmi, na jeseň s dvojročnými rastlinami, črepníkovými a šnúrovými chryzantémami a špecialitami. Všetky rastliny pestujú vo fóliovníku typu Francúzský Filcer s rozlohou 1300 m2, ktorý je vybavený s ohrievačom. Hneď pri fóliovníku je ďalší fóliovník s rozlohou 600m2. Vodu na polievanie zabezpečujú dve studne . Na pozemku sa nachádza kamenný 3 izbový rodinný dom, ktorý vyžaduje kompletnú rekonštrukciu. Za domom sú postavené ďalšie technické a hospodárske objekty. Prístup na rovinatý pozemok je kovovou bránou z asfaltovej komunikácie, oplotenie pozinkovaným pletivom. V obci žije 650 obyvateľov, je situovaná v tichom prostredí na rovinatom teréne obklopený lesmi. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, voľná po dohode, spravidla do troch týždňov. Predáva sa s kompletným zariadením. Cena nehnuteľnosti sa môžu meniť v súvislosti so zmenou kurzu v danom čase.  

Cena: 1 €

Cena nehnuteľnosti je dohodou.

Plochy: pozemok  3000 m2

Popis miestnosti : predsieň, chodba, 3 izby, kuchyňa a kúpeľňa s WC. Podkrovie vyžívané na povalu. 

Technický popis domu: Konštrukcia objektu - kameň, tehla. Strecha - členitá, prikrytá proti požiarnou škridlou na drevenom krove. Okná - drevené. Dvere - exteriérové drevené, interiérové dvere drevené. Podlahy - liaty betón. Voda - je z obecného vodovodu, alternatívne zo studne. Kúrenie - kombinované. Kanalizácia - obecná. Plynová prípojka - na zemný plyn v dome. Elektrická prípojka - zavedená do domu vzduchom.

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpnopredajná zmluva a overenie, prostredníctvom autorizovaného právnika. Tlmočenie pred úradmi, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov.

Cena nehnuteľnosti je dohodou.

Ďalšie informácie obdržíte telefonicky : + 421907979093

Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca...             

Podrobnosti
Celková plocha
Materiáliný
Rok výstavby1992
Stavpôvodný stav
Mapa
Cena  1 € za celú nehnuteľnosť
Vybavenie
Poloha
ObecTelkibánya
OkresAbaúj-Hegyközi
KrajBorsod-Abaúj-Zemplén (Miskolc)
ŠtátMaďarsko
Maklér
Oľga Židová Pribék
Contact Image
Telefón:+421 907 979 093
Mobil: +421 907 979 093
Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Záznamy
ID6549
Kategória Poľnohospodársky objekt
Zobrazení 106