Kategória:
Typ:
Poloha:
 
Štát
Kraj
Okres
Obec
Text:

Rodinný dom Košice, blízko lesa, 6 izieb, 2 kúpeľne a 2 šatníky

PDF  Tlačiť  Email
ID 6492
Galéria
Popis

Ak túžite bývať blízko prírody a pritom len na skok od mesta, ponúkam na predaj rodinný dom postavený v roku 2010 v Košiciach, mestská časť Košická Nová Ves. Je situovaný v tichej slepej ulici, len kúsok od krajského mesta. Je postavený na 4 árovom pozemku, zastavaná plocha domu je 88 m2 a úžitková plocha 150 m2.

Na prízemí je veľká obývačka spojená s kuchyňou s krbom, jedna obytná izba, kúpeľňa wc a technická miestnosť. Na poschodí sú 4 obytné izby, 2 x šatník  sociálne zariadenie a kúpeľňa. Pričom 3 izby majú balkón. Stavba je realizovaná z materiálu Porotherm prízemie a Ytong na poschodí, zateplená polystyrénom a opatrená silikátovou omietkou. Na streche je použitá plechová krytina fínskej výroby. 

V celom dome je podlahové vykurovanie plynovým kotlom a tiež krbom, elektrická prípojka 220/380V a je pripojenie na kanalizáciu.  Na pozemku je postavený altánok, dvor je oplotený s bránou na diaľkové ovládanie. Pod altánkom je tiež veľká pivnica. V mestskej časti je bohatá občianska vybavenosť.

Nehnuteľnosť umožňuje pokojné bývanie blízko prírody s minimálnou premávkou vhodné aj pre rodinu s malými deťmi len kúsok od krajského mesta. Dom je po kúpe voľný.

Podrobnosti
Obytná plocha145 
Celková plocha150 
Miestnosti1
Materiáltehla
Spálne5
WC/Kúpelne2
Rok výstavby2010
Stavnovostavba
Mapa
Cena  286 000 € za celú nehnuteľnosť
Vybavenie
Parkovacích miest: 2
Poloha
ObecKošice - Košická Nová Ves
OkresKošice III
KrajKošický
ŠtátSlovensko
Maklér
Ing. Vlastimil Valkovič
Contact Image
Mobil: +421 905 837 682
Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Záznamy
ID6492
Kategória Domy
Zobrazení 174