Kategória:
Typ:
Poloha:
 
Štát
Kraj
Okres
Obec
Text:

Predaj: 1,5 izb.byt, TOPOĽOVA, 41m2, KOŠICE-JUH, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA

PDF  Tlačiť  Email
ID 5839
Galéria
Popis

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj kompletne prerobený TEHLOVÝ: 1 - izbový byt o rozlohe 41 m2 sa nachádza na vysokom 1.p ( pod bytom nebytové priestory )/4.p. Je orientovaný do dvora na Východ. V byte je možné dorobiť priečku na 1,5 izb.byt. Byt je vhodný vzhľadom na polohu aj ako investícia na prenajímanie.

Bývajte spoločne aj s rodinou. Na jednom poschodí sa nachádzajú 4 voľné jednoizbové byty vhodné aj pre rodiny a jednotlivých členov rodiny samostatne. 2 x byty o rozlohe 34m2 za 83.900 EUR a 2 x byty o rozlohe 41m2 za cenu 99.900 EUR.

Byt sa nachádza v tichej a pokojnej lokalite na TOPOĽOVEJ ulici v Košiciach lokalita JUH Bývanie v bytovom dome ponúka nadštandardnú mieru súkromia zabezpečenú vlastným dvorom a kamerovým systémom. Systém monitoruje 2 kamerami fasádu domu a vstupné dvere z ulice, 2 kamerami priestor dvora s parkoviskom a kamerami vnútorné priestory schodiska.

Bytový dom je zateplený a zrealizovala sa kompletná rekonštrukcia exteriéru a interiéru. Nová strecha BRAMAC, zateplená fasáda, priečky, drevené eurookná, všetky inštalačné rozvody (vykurovanie, studená a teplá úžitková voda, kanalizácia, elektroinštalácia, slaboprúdové rozvody, centrálne vysávanie, kamerový systém, protipožiarny elektronický systém), tepelné izolácie, potery, omietky, obklady a dlažby, plávajúce podlahy, dvere.

Dispozícia bytu:    

priestranná izba prepojená s kuchyňou

 

kúpeľňa veľká so sprchovacím kútom, WC + Bidet, priestor na pračku a sušičku

 

na chodbe vstavaná skriňa

 

Mesačné náklady za energie 55,- EUR/ 1,5 osobu

Kuchynská linka : vstavaná a obsahuje spotrebiče - indukčná varná doska, vstavaná mikrovlna rúra, vstavaná chladnička

Kúpeľňa murovaná : sprchovací kút Huppe s pod-omietkovou batériou Hansgrohe a hlavovou sprchou – „vodný dážď“ Hansgrohe, pripojka pre práčku a sušičku, závesné WC napojené na zabudovaný Geberit , bidet s batériou Hansgrohe, umývadlo Laufen so stojankovou batériou. V kúpeľni je použité vykurovacie rebríkové teleso, doplnené s podlahovým vykurovaním. Vlastný kotol na ohrev teplej vody

Okná : drevené eurookná s izolačným dvoj-sklom. Na oknách sú žalúzie

Dvere : do bytu sú protipožiarne dýhované s bezpečnostným kovaním, interiérové dvere s kovaním a zárubne

Radiátory : V obytných izbách sú doskové radiátory Korad VK s termostatickou hlavicou 

Podlahy : v kúpeľniach, WC, vstupných chodbách do bytov a v spoločných priestoroch je kamenný obklad, izbách sú plávajúce laminátové podlahy. 

Centrálne vysávanie : všetky miestnosti v bytoch a nebytových priestorov sú napojené na centrálne vysávanie. V súčasnosti je rozvod napojený na 2 okruhy s dvoma centrálnymi vysávačmi, ktoré sú umiestnené v technickej miestnosti BD. Je možné napojiť každý byt na samostatný okruh. V miestnostiach sa nachádza iba zásuvka na pripojenie hadice vysávača. Zapínanie vysávania sa realizuje vypínačom na hadici. Výhodou je, že v izbách nevzniká prúdenie vzduchu s mikro - prachom a nie je počuť zvuk vysávača.

Optická sieť - bytový dom je napojený na optickú sieť (pre internet, TV a telefón). z ktorej sú napojené všetky byty a nebytové priestory, ukončené dátovými zásuvkami Legrand – Valena. Všetky izby obsahujú dátové zásuvky pre internet , telefón a TV.

Audio vrátnik – komunikáciu medzi bytom a vchodom do BD zabezpečuje audio vrátnik.

Vlastný TV a satelitný rozvod – zabezpečuje vysielanie TV signálu, rozvod je ukončený zásuvkou v každej izbe. Okrem toho je možné pripojenie Magio TV cez internet. 

Elektronický protipožiarny systém – všetky priestory sú napojené a monitorované cez centrálny protipožiarny systém, umiestnený v technickej miestnosti BD. V prípade vzniku požiaru, úniku plynu, alebo vzniku CO sa spustí alarm, ktorý upozorní obyvateľov cez sirény a zároveň túto informáciu odošle hlasovou službou na telefóny, alebo požiarnikom.

Kamerový systém – bytový dom obsahuje vlastný kamerový systém s ukladaním dát. Systém monitoruje 2 kamerami fasádu domu a vstupné dvere z ulice, 2 kamerami priestor dvora s parkoviskom a 8 kamerami vnútorné priestory schodiská a nebytových priestorov.

Parkovacie miesta : vo vlastnom dvore sú umiestnené 7 parkovacie miesta. Prístup do dvora je cez spoločnú prístupovú cestu s diaľkovo ovládanou elektrickou bránou. Možnosť dokúpenia parkovacieho miesta vo dvore za 15.000 EUR

Sklad : možnosť dokúpenia skladu k bytu 3.000 EUR

Byty kompletne ukončené s možnosťou okamžitého bývania. Po dohode aj s prípadným nábytkom a výbavou.  

Rekreácia a šport

Lokalita v sebe spája blízkosť širokého množstva služiem občianskej vybavenosti a vyníkajúcu dostupnosť do centra mesta. Steel Arena, ... 

Doprava

Mestská   časť   Košice   –   Staré Mesto  je  komunikačne  spojená  električkovou, trolejbusovou a autobusovou dopravou. V blízkosti sa nachádza Staničné námestie s vlakovou dopravou.

Obchodné centrá

V mestskej časti sa nachádza niekoľko obchodných centier napr. Aupark, Mc´Donalds, reštaurácie, hotely...

Školstvo

 V mestskej časti sú materské, základné a stredné školy., základná umelecká škola, vysoké školy..

Sídla dôležitých inštitúcií:

Miestny úrad MČ Košice – Juh, Pošta , Nemocnica 

Cena je vrátane profesionálneho právneho servisu čo obnáša:  vypracovanie zmlúv, návrh vkladu do katastra, poplatky u notára, kolok si platí kupujúci, prípravy podkladov banke k hypotekárnemu úveru, ktorý Vám vybavíme ako pre Vás najvýhodnejší  z pomedzi všetkých bánk .Hypotekárne poradenstvo máte u nás ZDARMA aj v prípade, ak   nehnuteľnosť nekúpite z našej ponuky

Podrobnosti
Obytná plocha41 
Celková plocha41 
Miestnosti1
Materiáltehla
Spálne1
WC/Kúpelne1
Typ vykurovaniaústredné kúrenie a vlastný kotol na ohrev vody
Poschodie1 / 4
Rok výstavby1967
Stavkompletná rekonštrukcia
Mapa
Cena  99 900 € za celú nehnuteľnosť
Vybavenie
Káblová TV / Satelit
DSL / Internet
Poloha
AdresaTopoľová 
PSČ04001
ObecKošice - Juh
OkresKošice IV
KrajKošický
ŠtátSlovensko
Maklér
Eva Sajgóová
Contact Image
Mobil: +421 905 592 984
Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Záznamy
ID5839
Kategória 1,5-izbový byt
Zobrazení 240