Kategória:
Typ:
Poloha:
 
Štát
Kraj
Okres
Obec
Text:

Využite našu službu ON-LINE HYPOTÉKA

  • Hľadáte najvýhodnejšie hypotekárne financovanie Vašej nehnuteľnosti?
  • Nechcete obchádzať jednotlivé bankové domy a zisťovať Vaše možnosti na získanie hypotekárneho úveru?
  • Chcete zistiť akú vysokú hypotéku môžete vôbec získať?
  • Chcete získať kompletné informácie a súpis podkladov, ktoré budete potrebovať pre vybavenie Vášho úveru?
Doplňte nasledujúci jednoduchý formulár a náš hypotekárny maklér Vám spracuje veľmi presnú analýzu hypotekárneho financovania Vášho zámeru. Poskytne Vám kompletné informácie o ponuke a Vašich možnostiach u všetkých partnerských bánk. Nemusíte obchádzať jednotlivé bankové domy a viesť zložité jednania, zaisťovať a kompletizovať podklady pre vybavenie hypotekárneho úveru. Hypotekárny maklér Vám zvolený produkt zadarmo a kompletne zaistí a poskytne profesionálny poradenský servis po celú dobu trvania úveru.

Kontaktné údaje:


Pokiaľ zadáte telefonický kontakt, dohodnutie schôdzky sa urýchli a zjednoduší. Ďakujeme.V prípade, že ešte len hľadáte nehnuteľnosť, môže Vám pomôcť so svojou širokou ponukou naša realitná kancelária. Zadajte parametre a naši realitní makléri Vám poskytnú aktuálnu ponuku nehnuteľností

EUR


Poznámka
Vyplnením a odoslaním formulára klient ako subjekt osobných údajov ("subjekt") udeľuje dobrovoľne spoločnosti MAXEN s.r.o. so sídlom Mäsiarska 50, 040 01 Košice, IČO: 45 614 172, zapísanej v Obchodnom registri vedenom Okresným súdom Košice I, odd. Sro, vl.č. 25888/V, ako správca ("správca") v zmysle zákona č. 428/2002 Z. z. súhlas so spracovaním osobných údajov pomocou manuálnych a automatizovaných prostriedkov vo vlastnom informačnom systéme správcu v rozsahu údajov uvedených vo formulári za účelom zasielania ponúk k prevodu a prenájmu nehnuteľností a ponúkaní služieb správcu. Súhlas platí do jeho písomného odvolania subjektom. Subjekt môže súhlas odvolať, môže požiadať správcu o informáciu o spracovaní osobných údajov o jeho osobe alebo o ich opravu, v prípade podozrenia na spracovávaní osobných údajov správcom v rozpore s ochranou súkromného života subjektu alebo so zákonom môže požiadať správcu o vysvetlenie alebo odstránenie chybného stavu a môže sa s takýmto podnetom obrátiť priamo na Úrad pre ochranu osobných údajov so sídlom v Bratislave.
* povinné údaje